Výkup aut

Potřebujete-li výhodně prodat Váš soukromý nebo firemní vůz, Leasing Expert Vám nabízí rychlý a výhodný výkup Vašeho auta, příp. motocyklu. Vykoupíme Vaše vozidlo za nejlepší možnou cenu

Výkup aut za hotové

Vykupujeme auta za hotové, tzn. peníze ihned na ruku a nejen to, zařídíme všechny formality jako je kupní smlouva, případné vyřešení neukončené leasingové smlouvy, odhlásíme auto za Vás na úřadě a případně Vám poskytneme výhodné podmínky pro nákup automobilu v budoucnosti.

Výkup ojetých aut

Vykupujeme osobní a užitkové vozy do 3,5 t od soukromých osob či firem. Vykoupíme veškeré automobily od roku výroby 2000. Výkupem ojetých aut se zabýváme již 10 let a nabízíme velmi zajímavé podmínky při odkoupení auta.

Výkup bouraných / havarovaných aut

Vykupujeme i havarované automobily a užitkové vozy. Jestliže Váš vůz je dobrý již jen na náhradní díly, nezoufejte a kontaktujte nás, vůz prohlédne náš specialista a vykoupíme ho od Vás za nejvyšší možnou aktuální tržní cenu.

Samozřejmostí je nejen profesionální a rychlé jednání, ale i např. vyřízení veškerých formalit naším specialistou tak, aby pro Vás vykoupení auta bylo bez jakýchkoliv starostí.

Máte-li zájem o podrobnější informace o výkupu aut, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na číslo 777 878 040, emailem či prostřednictvím následujícího formuláře.

 

Osobní údaje
Vykupovaný vůz
Leasing

V případě, že je na auto vázán nesplacený leasing, prosím vyplňte následující údaje.

Loading...

Prohlášení žadatele: Žadatel odesláním vyplněného formuláře výslovně uděluje souhlas s poskytováním osobních údajů ve smyslu zákona 101/2000 sb. jakožto zpracovateli dat společnosti Leasing Expert, s.r.o., IČ: 28026802.

11.08.2016


Bezúčelový úvěr i bez ŘP

Nově nabízíme bezúčelový úvěr s nízkou úrokovou sazbou, který je možné použít na financování koupě vozidla nebo místo zpětného leasingu. Výhodou je, že není třeba měnit vlastníka v TP a celý proces je tak mnohem jednodušší.