Finanční leasing - automobilů a ostatní dopravní techniky

Finanční leasing či úvěr na automobil je možnost jak si vybrat vozidlo dle Vašich představ a nemuset se omezovat finanční hotovostí, kterou máte právě k dispozici. S přihlédnutím k Vašim potřebám si vyberete vozidlo podle Vašich požadavků a naše společnost pro Vás najde optimální řešení financování – buď finanční leasing či úvěr přes společnost, která Vám bude nejlépe vyhovovat podmínkami, výší měsíční splátky, výší akontace apod.

Schválení smlouvy na finanční leasing

Samotné schválení smlouvy je možné i pouze po telefonické domluvě. Nadiktujete našemu pracovníkovi potřebné údaje – většinou postačí osobní údaje dle občanského průkazu. Pokud si vyberete vůz z naší nabídky, máme okamžitě k dispozici i údaje o automobilu. Pokud budete mít zájem o vůz např. od Vašeho známého, popř. z autobazaru, inzerátu apod., je třeba nám sdělit kontakt na prodávajícího. S prodávajícím se sami spojíme a technické údaje o vozidle si zjistíme.

Výběr vhodné společnosti pro finanční leasing

Samozřejmostí je hledání optimální varianty financování – řešení nejvýhodnější přímo pro Vás. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s většinou leasingových / úvěrových společností poskytujících financování ojetých vozidel a ostatní dopravní techniky na našem trhu, jsme schopni zajistit financování šité přímo Vám na míru. Dle preferencí klienta se soustředíme na výhodnost produktu jak po stránce finanční, tak po stránce služeb, které daná společnost nabízí – ať se jedná o pojištění, podmínky předčasného splacení apod.

Finanční leasing - schválení návhru smlouvy během pár minut!

Po té co náš pracovník připraví návrh smlouvy a odešle jej ke schválení dané společnosti, budete obratem informování o výsledku schvalování. Většinou maximálně do 20-ti minut od zaslání žádosti ke schválení.

Případné požadavky společnosti o doplnění či změny návrhu smlouvy budou s Vámi prokonzultovány naším pracovníkem, popř. se budeme snažit nalézt pro Vás jiné řešení, které by Vám financování vozu umožnilo.

Co bude po schválení smlouvy na finanční leasing?

Po schválení leasingové / úvěrové smlouvy jsme schopni zajistit vyplacení Vámi vybraného vozu z inzerátu, popř. z autobazaru apod. Samozřejmostí je uzavření smlouvy na Vámi vybraném místě, pokud nemáte možnost dopravit se Vy k nám, rádi přijedeme my za Vámi po celé ČR.

Samotný podpis smlouvy je otázkou cca 30 minut. Na místě Vám vysvětlíme veškeré podrobnosti smlouvy a předáme všechny informace nutné k řádnému plnění podmínek smlouvy. Tím samozřejmě předcházíme nepříjemnostem, které by mohly nastat v případě prodlení se splátkami leasingu / úvěru apod. V případě Vašich jakýchkoliv dodatečných dotazů jsme připraveni je zodpovědět telefonicky, protože jsme si vědomi, že informací při podpisu smlouvy klient přebírá velké množství a ne vždy je lehké se v nich správně zorientovat. Rádi Vám budeme nápomocni i po podpisu smlouvy, ať se Vaše dotazy budou týkat čehokoliv v souvislosti s leasingovou / úvěrovou smlouvou.

Shrnutím je tedy informace, že jsme připraveni zajistit financování vozidla dle Vašich představ a Vašich individuálních možností – levně, rychle a kvalitně.

Úspěchem naší práce je Vaše spokojenost a odjezd ve Vašem novém voze!!!

Váš Leasing Expert team

08.01.2020


Úvěr na auto ze zahraničí

Nově nabízíme financování vozidel ze zahraničí formou úvěru nebo leasingu. Smlouvu je možné schválit a podepsat i pokud je vozidlo ještě v zahraničí, proplacení smlouvy proběhne po provedení STK v ČR. Jsme schopni vozidlo i dovézt dle požadavku zákazníka.

Kontaktní formulář