PŘEVZETÍ LEASINGU AUTA

Další služba, kterou nabízí naše společnost je převzetí leasingu / úvěru auta. Jedná se o možnost vyplacení automobilu od leasingové / úvěrové společnosti a případné následné profinancování.

Převzetí leasingu auta tak může snadno a rychle vyřešit Vaší finanční situaci a to i v případě, že jste se již dostali do potíží se splácením automobilu a hrozí tak odebrání předmětu leasingu a nárůst dluhu o sankční poplatky a náklady agentury zabývající se zabavováním předmětů leasingu. Převzetí leasingu / úvěru není možné realizovat v momentě, kdy už Vaši leasingovou / úvěrovou smlouvu řeší agentura na zabavování vozidel.

Postup převzetí leasingu / úvěru:

1. zjistěte si aktuální doplatek Vaší leasingové / úvěrové smlouvy v případě předčasného ukončení

2. zavolejte na tel. 777 878 040, stanovíme hodnotu vozidla

3. pokud bude hodnota vozidla větší než doplatek leasingové / úvěrové smlouvy, doplatíme za Vás leasing / úvěr a vozidlo od Vás vykoupíme nebo Vám jej můžeme znovu nafinancovat

4. v případě, že bude hodnota vozidla menší než dolatek leasingové / úvěrové smlouvy, nemůžeme   Vám pomoci

Naše společnost Vám poradí nejvhodnější řešení a samozřejmě Vám pomůže také vyřídit všechny formality spojené s převzetím leasingu.

V případě zájmu o více informací o možnosti převzetí leasingu auta se obracejte na našeho specialistu p. Kuntzmana na tel. 777 878 040.

08.01.2020


Úvěr na auto ze zahraničí

Nově nabízíme financování vozidel ze zahraničí formou úvěru nebo leasingu. Smlouvu je možné schválit a podepsat i pokud je vozidlo ještě v zahraničí, proplacení smlouvy proběhne po provedení STK v ČR. Jsme schopni vozidlo i dovézt dle požadavku zákazníka.

Kontaktní formulář