PŘEVZETÍ LEASINGU AUTA

Další služba, kterou nabízí naše společnost je převzetí leasingu / úvěru auta. Jedná se o možnost vyplacení automobilu od leasingové / úvěrové společnosti a případné následné profinancování.

Převzetí leasingu auta tak může snadno a rychle vyřešit Vaší finanční situaci a to i v případě, že jste se již dostali do potíží se splácením automobilu a hrozí tak odebrání předmětu leasingu a nárůst dluhu o sankční poplatky a náklady agentury zabývající se zabavováním předmětů leasingu. Převzetí leasingu / úvěru není možné realizovat v momentě, kdy už Vaši leasingovou / úvěrovou smlouvu řeší agentura na zabavování vozidel.

Postup převzetí leasingu / úvěru:

1. zjistěte si aktuální doplatek Vaší leasingové / úvěrové smlouvy v případě předčasného ukončení

2. zavolejte na tel. 777 878 040, stanovíme hodnotu vozidla

3. pokud bude hodnota vozidla větší než doplatek leasingové / úvěrové smlouvy, doplatíme za Vás leasing / úvěr a vozidlo od Vás vykoupíme nebo Vám jej můžeme znovu nafinancovat

4. v případě, že bude hodnota vozidla menší než dolatek leasingové / úvěrové smlouvy, nemůžeme   Vám pomoci

Naše společnost Vám poradí nejvhodnější řešení a samozřejmě Vám pomůže také vyřídit všechny formality spojené s převzetím leasingu.

V případě zájmu o více informací o možnosti převzetí leasingu auta se obracejte na našeho specialistu p. Kuntzmana na tel. 777 878 040.

11.08.2016


Bezúčelový úvěr i bez ŘP

Nově nabízíme bezúčelový úvěr s nízkou úrokovou sazbou, který je možné použít na financování koupě vozidla nebo místo zpětného leasingu. Výhodou je, že není třeba měnit vlastníka v TP a celý proces je tak mnohem jednodušší.

Kontaktní formulář