LEASING MEZI OSOBAMI

Chcete-li koupit nebo prodat automobil od známého nebo z inzerátu, je pro Vás ideální využít leasing mezi osobami nebo také úvěr mezi osobami.

Leasing mezi osobami umožňuje nákup vozidla od r.v. 2000 mezi fyzickými osobami i právnickými subjekty. Zájemce si vybere vozidlo, které chce koupit a prodávajícímu zaplatí peníze v hotovosti naše společnost. Kupující pak tento automobil splácí leasingové, resp. úvěrové společnosti v pravidelných měsíčních splátkách, podle předem dohodnutých podmínek.

Největší výhodou leasingu mezi osobami je bezesporu skutečnost, že kupující není omezen výběrem automobilu jen v bazaru příp. u prodejce nových vozidel, ale může si auto vybrat v inzerci nebo od známého a přitom není limitován aktuální výší hotovosti. Leasing mezi osobami má své nesporné výhody i pro prodávajícího, který nemusí svůj vůz prodávat v bazaru, ale může nabídnout automobil k prodeji a mít přitom jistotu, že dostane finance bez průtahů a rychle.

Naše společnost Vám pomůže posoudit a individuálně poradí optimální řešení tzn. zda je lepší využít leasing mezi osobami nebo úvěr mezi osobami. Zároveň Vám najdeme nejlevnější možnou variantu splátek úvěru s co nejmenší úrokovou sazbou a potažmo navýšením.

Výhody leasingu či úvěru mezi osobami:

V případě zájmu o více informací o leasingu nebo úvěru mezi osobami, kontaktujte našeho specialistu  p. Kuntzmana na tel. 777 878 040.

11.08.2016


Bezúčelový úvěr i bez ŘP

Nově nabízíme bezúčelový úvěr s nízkou úrokovou sazbou, který je možné použít na financování koupě vozidla nebo místo zpětného leasingu. Výhodou je, že není třeba měnit vlastníka v TP a celý proces je tak mnohem jednodušší.

Kontaktní formulář