LEASING MEZI OSOBAMI

Chcete-li koupit nebo prodat automobil od známého nebo z inzerátu, je pro Vás ideální využít leasing mezi osobami nebo také úvěr mezi osobami.

Leasing mezi osobami umožňuje nákup vozidla od r.v. 2000 mezi fyzickými osobami i právnickými subjekty. Zájemce si vybere vozidlo, které chce koupit a prodávajícímu zaplatí peníze v hotovosti naše společnost. Kupující pak tento automobil splácí leasingové, resp. úvěrové společnosti v pravidelných měsíčních splátkách, podle předem dohodnutých podmínek.

Největší výhodou leasingu mezi osobami je bezesporu skutečnost, že kupující není omezen výběrem automobilu jen v bazaru příp. u prodejce nových vozidel, ale může si auto vybrat v inzerci nebo od známého a přitom není limitován aktuální výší hotovosti. Leasing mezi osobami má své nesporné výhody i pro prodávajícího, který nemusí svůj vůz prodávat v bazaru, ale může nabídnout automobil k prodeji a mít přitom jistotu, že dostane finance bez průtahů a rychle.

Naše společnost Vám pomůže posoudit a individuálně poradí optimální řešení tzn. zda je lepší využít leasing mezi osobami nebo úvěr mezi osobami. Zároveň Vám najdeme nejlevnější možnou variantu splátek úvěru s co nejmenší úrokovou sazbou a potažmo navýšením.

Výhody leasingu či úvěru mezi osobami:

V případě zájmu o více informací o leasingu nebo úvěru mezi osobami, kontaktujte našeho specialistu  p. Kuntzmana na tel. 777 878 040.

08.01.2020


Úvěr na auto ze zahraničí

Nově nabízíme financování vozidel ze zahraničí formou úvěru nebo leasingu. Smlouvu je možné schválit a podepsat i pokud je vozidlo ještě v zahraničí, proplacení smlouvy proběhne po provedení STK v ČR. Jsme schopni vozidlo i dovézt dle požadavku zákazníka.

Kontaktní formulář