Zabavený leasing - Zabavená auta z leasingu

Nabízíme Vám možnost odkoupení vozidel zabavených leasingovými společnostmi, zejména z důvodu nedodržení podmínek leasingu jejich původními majiteli.

Koupě auta ze zabaveného leasingu sebou přináší některé velmi příjemné výhody. Především to je výhodnější cena, za kterou jsou vozidla ze zabaveného leasingu nabízena. A vzhledem k tomu, že se leasingové společnosti snaží takový vůz prodat co nejrychleji, může být sleva opravdu výrazná. Ale také fakt, že zabavený vůz není havarovaný, servisovaný v autorizovaném servisu, k dispozici má všechny potřebné doklady včetně servisní knížky. Zpravidla se jedná o zánovní automobily a díky tomu, že jejich majitelem byla leasingová společnost je jejich původ prověřený a zcela transparentní.

Máte-li zájem o kterékoliv auto z naší nabídky zabaveného leasingu, kontaktujte nás telefonicky na číslo 777 878 040, emailem či prostřednictvím kontaktního formuláře.

Naši nabídku naleznete také na stránkách www.zabavena-auta.cz

Nabídka zabavených aut z leasingu:

11.08.2016


Bezúčelový úvěr i bez ŘP

Nově nabízíme bezúčelový úvěr s nízkou úrokovou sazbou, který je možné použít na financování koupě vozidla nebo místo zpětného leasingu. Výhodou je, že není třeba měnit vlastníka v TP a celý proces je tak mnohem jednodušší.

Kontaktní formulář