Zabavený leasing - Zabavená auta z leasingu

Nabízíme Vám možnost odkoupení vozidel zabavených leasingovými společnostmi, zejména z důvodu nedodržení podmínek leasingu jejich původními majiteli.

Koupě auta ze zabaveného leasingu sebou přináší některé velmi příjemné výhody. Především to je výhodnější cena, za kterou jsou vozidla ze zabaveného leasingu nabízena. A vzhledem k tomu, že se leasingové společnosti snaží takový vůz prodat co nejrychleji, může být sleva opravdu výrazná. Ale také fakt, že zabavený vůz není havarovaný, servisovaný v autorizovaném servisu, k dispozici má všechny potřebné doklady včetně servisní knížky. Zpravidla se jedná o zánovní automobily a díky tomu, že jejich majitelem byla leasingová společnost je jejich původ prověřený a zcela transparentní.

Máte-li zájem o kterékoliv auto z naší nabídky zabaveného leasingu, kontaktujte nás telefonicky na číslo 777 878 040, emailem či prostřednictvím kontaktního formuláře.

Naši nabídku naleznete také na stránkách www.zabavena-auta.cz

Nabídka zabavených aut z leasingu:

08.01.2020


Úvěr na auto ze zahraničí

Nově nabízíme financování vozidel ze zahraničí formou úvěru nebo leasingu. Smlouvu je možné schválit a podepsat i pokud je vozidlo ještě v zahraničí, proplacení smlouvy proběhne po provedení STK v ČR. Jsme schopni vozidlo i dovézt dle požadavku zákazníka.

Kontaktní formulář