ZPĚTNÝ LEASING, ZPĚTNÝ ÚVĚR AUTOMOBILŮ

NOVINKA - ZPĚTNÝ LEASING / ÚVĚR BEZ RIZIKA: Nově Vám nabízíme zpětné financování s garancí odkupu vozidla v případě neschopnosti splácet.

Potřebujete půjčit peníze? V tom případě můžete využít zpětný leasing nebo zpětný úvěr...

Zpětný leasing automobilů představuje půjčku na Váš vlastní vůz. Pokud potřebujete hotovost a vlastníte vozidlo, je zpětný leasing / úvěr automobilu snadnou a rychlou možností, jak ji získat.

Princip zpětného leasingu

Princip zpětného leasingu je jednoduchý. Váš automobil od Vás odkoupíme a zpětně Vám ho prodáme na splátky na základě úvěrové nebo leasingové smlouvy. Další možností je úvěr bez odkoupení Vašeho vozidla, smlouva je pouze doplněna o dodatek o zpětném financování.  Platíte měsíční splátky, budete dál jezdit se svým vozem a k tomu ještě díky zpětnému leasingu / úvěru obdržíte finanční hotovost až ve výši  90% hodnoty automobilu. Výše financované částky je závislá na stáří a značce auta. V technickém průkazu zůstáváte v případě úvěru zapsáni jako vlastník.

Zpětný leasing / úvěr automobilu Vám schválíme na základě vyplněného dotazníku, či sdělení údajů telefonicky. Podpis smlouvy o zpětném leasingu / úvěru je realizován na Vámi určeném místě v rámci celé ČR.

Pro schválení zpětného leasingu nepotřebujete žádné potvrzení o příjmu, pracovní smlouvy či výplatní pásky.

Svým vlastním automobilem jezdíte bez jakýchkoliv omezení dál, půjčené peníze splácíte podle Vámi zvoleného splátkového režimu.

Délka splácení leasingové / úvěrové smlouvy 6-84 měsíců

 

Nově nabízíme zpětný leasing strojů, zařízení, mechanizace i celých podniků

Zpětný leasing pro obory: doprava, stavebnictví, lesnictví, zemědělství, výroba i obchod a služby.

Rychlé vyřízení pro zlepšení Vašeho cash-flow

 

Specialista na zpětný leasing p.Kuntzman, tel.: 777 878 040

Zpětným leasingem se zabýváme úspěšně již řadu let!

08.01.2020


Úvěr na auto ze zahraničí

Nově nabízíme financování vozidel ze zahraničí formou úvěru nebo leasingu. Smlouvu je možné schválit a podepsat i pokud je vozidlo ještě v zahraničí, proplacení smlouvy proběhne po provedení STK v ČR. Jsme schopni vozidlo i dovézt dle požadavku zákazníka.

Kontaktní formulář