ZPĚTNÝ LEASING, ZPĚTNÝ ÚVĚR AUTOMOBILŮ

NOVINKA - ZPĚTNÝ LEASING / ÚVĚR BEZ RIZIKA: Nově Vám nabízíme zpětné financování s garancí odkupu vozidla v případě neschopnosti splácet.

Potřebujete půjčit peníze? V tom případě můžete využít zpětný leasing nebo zpětný úvěr...

Zpětný leasing automobilů představuje půjčku na Váš vlastní vůz. Pokud potřebujete hotovost a vlastníte vozidlo, je zpětný leasing / úvěr automobilu snadnou a rychlou možností, jak ji získat.

Princip zpětného leasingu

Princip zpětného leasingu je jednoduchý. Váš automobil od Vás odkoupíme a zpětně Vám ho prodáme na splátky na základě úvěrové nebo leasingové smlouvy. Další možností je úvěr bez odkoupení Vašeho vozidla, smlouva je pouze doplněna o dodatek o zpětném financování.  Platíte měsíční splátky, budete dál jezdit se svým vozem a k tomu ještě díky zpětnému leasingu / úvěru obdržíte finanční hotovost až ve výši  90% hodnoty automobilu. Výše financované částky je závislá na stáří a značce auta. V technickém průkazu zůstáváte v případě úvěru zapsáni jako vlastník.

Zpětný leasing / úvěr automobilu Vám schválíme na základě vyplněného dotazníku, či sdělení údajů telefonicky. Podpis smlouvy o zpětném leasingu / úvěru je realizován na Vámi určeném místě v rámci celé ČR.

Pro schválení zpětného leasingu nepotřebujete žádné potvrzení o příjmu, pracovní smlouvy či výplatní pásky.

Svým vlastním automobilem jezdíte bez jakýchkoliv omezení dál, půjčené peníze splácíte podle Vámi zvoleného splátkového režimu.

Délka splácení leasingové / úvěrové smlouvy 6-84 měsíců

 

Nově nabízíme zpětný leasing strojů, zařízení, mechanizace i celých podniků

Zpětný leasing pro obory: doprava, stavebnictví, lesnictví, zemědělství, výroba i obchod a služby.

Rychlé vyřízení pro zlepšení Vašeho cash-flow

 

Specialista na zpětný leasing p.Kuntzman, tel.: 777 878 040

Zpětným leasingem se zabýváme úspěšně již řadu let!

11.08.2016


Bezúčelový úvěr i bez ŘP

Nově nabízíme bezúčelový úvěr s nízkou úrokovou sazbou, který je možné použít na financování koupě vozidla nebo místo zpětného leasingu. Výhodou je, že není třeba měnit vlastníka v TP a celý proces je tak mnohem jednodušší.

Kontaktní formulář