Úvěr na auto

Další možností profinancování nového či ojetého automobilu je úvěr na auto. Tento způsob financování vozidla patří k velmi oblíbeným a to především díky jeho následujícím výhodám:

Spotřebitelským úvěrem však nemusíte financovat pouze automobil. Lze jej aplikovat také na koupi motocyklu, stavební a jiné dopravní techniky. Další výhodou úvěru na auto je fakt, že se automobil stává ihned Vaším majetkem (na rozdíl od leasingu, kdy je až do doplacení leasingu majitelem vozidla leasingová společnost).

Schválení a vyřízení úvěru na auto je otázkou 30ti minut. Žádost je možné vyřídit telefonicky, příp. vyplnění online formuláře nebo dotazníku na našich internetových stránkách.

V případě zájmu o více informací o úvěru na auto kontaktujte naše pracovníky na tel. 777 878 040, 722 100 290, 774 721 747

10.10.2013


Zpětný leasing na auto i s exekucí!

Nabízíme zpětný leasing, případně zpětný úvěr na auto i v případě, že máte exekuci. Pokud vlastníte vozidlo od r.v. 2003, které jste koupili v hotovosti, můžeme Vám poskytnout finanční prostředky až do výše 70% tabulkové hodnoty. Zaplatíme za Vás exekuci a rozdíl Vám vyplatíme. S dotazy se neváhejte obracet na naše specialisty.

Kontaktní formulář